Home / Województwa-mapa / Mazowieckie / Adrian Dziełak: zrób pierwszy krok do swojej wymarzonej sylwetki
Adrian Dziełak: zrób pierwszy krok do swojej wymarzonej sylwetki

Adrian Dziełak: zrób pierwszy krok do swojej wymarzonej sylwetki

Miasto: Ostrołęka

 

Nazywam się Adrian Dziełak i jestem trenerem osobistym. Od dzieciństwa interesowałem się sportem. Zaczęło się od tenisa stołowego, kiedy to moja siostra zabierała mnie z przedszkola i uczyła odbijać piłeczkę. W wieku 8 lat trafiłem do klubu sportowego cieszącego się wysoką popularnością, tam nauczyłem się wytrwałości i dyscypliny, co zaowocowało i w przyszłości przeniosło swój plon na kulturystykę. Przez okres 11 lat treningów zdobywałem wiele sukcesów na szczeblu gminy, województwa i kraju, a także miałem przyjemność grać w II lidze mężczyzn. Kontynuując dalej zamiłowanie do sportu, po ukończeniu gimnazjum zapisałem się do liceum o profilu sportowym, a obecnie jestem absolwentem studiów magisterskich wychowania fizycznego.

ZdjęcieAdrian2  Adrian Dziełak: zrób pierwszy krok do swojej wymarzonej sylwetki

Podczas swojej pracy na stanowisku trenera zdążyłem współpracować z kilkudziesięcioma osobami, które dzięki mnie osiągnęły swój cel. Sam z kulturystyką i fitnessem związany jestem od 6 lat, kiedy to zacząłem uczęszczać do pierwszej siłowni. Do podjęcia akurat tej formy aktywności fizycznej namówił mnie cioteczny brat, który imponował mi swoją atletyczną sylwetką. Postanowiłem więc być taki jak on, wyglądać bardziej męsko i posiadać wysportowane ciało.

Przez okres 6 lat treningów nabrałem wiedzy i doświadczenia, którymi mogę dzielić się z moimi podopiecznymi podczas treningów personalnych i jestem pewien, że przyczynią się one do osiągnięcia upragnionego celu także przez Ciebie ; )

 Zapraszamy na stronę internetową Adriana:

http://trenerpersonalny.net.pl/

Comments

comments

About Admin

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone! *

*

Scroll To Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com