Home / Blogi / Bycie FIT moda? rozsądek? //beauty-healthy-fit
Bycie FIT moda? rozsądek? //beauty-healthy-fit

Bycie FIT moda? rozsądek? //beauty-healthy-fit

Bycie FIT to moda czy rozsądek?

1468805 269231039949287 8000565913809428972 n Bycie FIT moda? rozsądek? //beauty healthy fit

No właśnie… co znaczy bycie fit? Czy to tylko kolejna fanaberia mediów i fanatyków sportu? Czy może rozsądek i dojrzałość naszego społeczeństwa?

Nie będziemy przekonywać Cię do bycia wiecznie na diecie, odchudzania się i katowania w siłowni, bo to nie o to w tym wszystkim chodzi.

Bycie Fit w dzisiejszym świecie to przede wszystkim styl życia. Wyznawanie pewnej filozofii, szacunek do siebie i swojego organizmu.

Nie daj się zwariować! Nikt z dnia na dzień nie zmienia diametralnie swojego życia, a jeśli tak to często  na krótko. Jeśli chcesz dokonać zmian w swoim życiu, trwałych przede wszystkim, to musisz dać sobie czas. Zmiana nawyków, to długi proces. Codzienna i długotrwała praca nad tym, aby czynności , które wykonujesz, stały się naturalnymi.

Zacznij od małych zmian, które przyniosą wielkie efekty!

Na początku przekonaj się, że bycie fit, czyli bycie w formie, jest tym, czego tak naprawdę pragniesz. Porozmawiaj ze sobą i postanów, że szanujesz swój organizm i chcesz, aby służył Ci w zdrowiu całe długie lata. Jeśli szczerze dojdziesz do tych wniosków, to będzie już połowa Twojego sukcesu.

Drugą połową będą zmiany, jakie zaczną zachodzić w Twoim ciele i Twojej głowie.

Edukuj się! Czytaj artykuły, książki i słuchaj doświadczonych ludzi, którzy wiedzą, na czym polega życie w zdrowiu i harmonii.

Zacznij wdrażać te zmiany w życie. Jakie?

Zacznij od sukcesywnej zmiany żywienia. Wybieraj produkty jak najmniej przetworzone. Z czasem nauczysz się czytać etykiety. Wybieraj zdrowsze zamienniki. Następnym krokiem niech będzie ruch. Jaki by on nie był, marsz, aerobik, zumba, bieganie. Po prostu zacznij się ruszać. Spędzaj czas w gronie ludzi, którzy zarażą Cię pasją do sportu. Nic nie przychodzi samo, musisz wyjść temu na przeciw, poszukać swojego miejsca!

A kiedy już zaczniesz, nim się obejrzysz, a będziesz czytać etykiety, gotować zdrowe i dobre potrawy, a zamiast na kawę z ciachem z przyjaciółkami ( choć ona również jest potrzebna ), będziesz spędzać ten czas z nimi, ale aktywnie przy swojej ulubionej aktywności.

Nie dajmy się zwariować! Wszystko jest dla ludzi! Nie katuj się! Bycie fit ma sprawiać Ci przyjemność! Ma on być Twoim świadomym wyborem, dzięki któremu poczujesz się zdrowa i szczęśliwa.

Nikt nie podejmie tej decyzji za Ciebie. Możemy  Cię do tego tylko zachęcać i zaprosić J

Wszyscy kiedyś zaczynali, my również.

Być fit, znaczy być w formie! A Ty? Chcesz być w formie?

223801 health and fitness motivation fit bodies Bycie FIT moda? rozsądek? //beauty healthy fit

źródło beauty-healthy-fit.blogspot.com

Comments

comments

About Admin

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone! *

*

Scroll To Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com