Home / Fitness / Moc nagród podczas pierwszej w Polsce konwencji Freestyler
Moc nagród podczas pierwszej w Polsce konwencji Freestyler

Moc nagród podczas pierwszej w Polsce konwencji Freestyler

Konwencja Freestyler Top Trendy Warsav Convention to święto miłośników fitness, trenerów, instruktorów i pasjonatów, którzy będą mogli poznać nowy, globalny trend, jakim jest Freestyler fitness.

Treningi na specjalnych deskach stają się coraz bardziej popularne i opanowują grafiki klubów fitness. Stany Zjednoczone, Hongkong, Kolumbia, Wielka Brytania, Niemcy, Norwegia to tylko wybrane kraje, które pokochały Freestyler. O fenomenie Freestyler możesz się przekonać na konwencji, która odbędzie się już 24 sierpnia w Warszawie.

Patronatem medialnym tej niesamowitej imprezy jest serwis Poradnikzdrowie.pl oraz http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/

Co to jest Freestyler?

 

Freestyler to lekkie urządzenie wykonane z materiałów używanych w lotnictwie. Trening z Freestyler stanowi połączenie treningu cardio, siłowego i rozciągania. Zapewnia stałą motywację i skuteczność zwiększoną do 86%. Przy tym opiera się na świetnej zabawie, prostocie i zróżnicowaniu treningów.

Organizatorzy wydarzenia na temat konwencji Freestyler:

Czy każdy może wziąć udział w konwencji Freestyler? Nawet gdy nie miał nic wspólnego z fitness?

 

Oczywiście, że tak. Zajęcia zostały przygotowane tak, aby każdy czuł się komfortowo, ponieważ urządzenie Freestyler wykorzystuje naturalne ruchy 3D i umożliwia dostosowanie oporu przez dobór lub regulację dołączonych linek. Dzięki temu na jednych zajęciach mogą ćwiczyć osoby początkujące i zaawansowane, a wszystkie będą zadowolone.

 

Miejsce i program konwencji

 

Wydarzenie odbędzie się w nowoczesnym fitness klubie Oxygen Fitness & Wellness Club przy ul. Kazimierza Gierdziejewskiego 7 w Warszawie.

Zajęcia odbędą się na dwóch salach. Na jednej będą miały miejsce zajęcia grupowe, na drugiej warsztaty dla trenerów personalnych.

Program konwencji jest bardzo urozmaicony, więc każdy znajdzie coś dla siebie. SUPER TONING PARTY to globalny schemat zajęć, które łączą choreografię ze wzmacnianiem. W każdej części świata wygląda identycznie. Są to zajęcia do największych muzycznych hitów. BRASILIAN ABT to ekspresowy lifting pośladków. Kolejne zajęcia to FREESTYLER LIFESTYLE MOVES,CZYLI funkcjonalne symulacje z życia wzięte, SUPER STRETCH FREESTYLER – maksymalny efekt rozciągania, TBC INTERVAL – prawdziwy kondycyjny rollercoaster, PILATES NEXT LEVEL oraz FREESTYLER LATINO w rytm gorącej muzyki. Po zajęciach odbędzie się konkurs i losowanie cennych nagród.

Przykładowe treningi możesz obejrzeć w centrum video, w którym znajduje się ponad 1000 ćwiczeń i ponad 500 programów treningowych: http://video.freestyler.net/pl/ Dzięki niesamowicie różnorodnym programom treningowym podczas wydarzenia nie będziesz się nudzić, a przy okazji poznasz nowy trend.

Specjalny warsztat dla trenerów personalnych  przygotowuje do prowadzenia zajęć na Freestyler w trakcie treningu osobistego.

Losowanie nagród i konkurs 

Zachęcamy do zapisów na to ciekawe wydarzenie, jakim jest konwencja Freestyler. Poza świetną zabawą zapewnione są atrakcyjne nagrody w losowaniu takie, jak catering dietetyczny Pysznadieta.pl, zabiegi medycyny estetycznej w Szpitalu Św. Anny, karnety na Pole Dance w inSpiral, nagrody ufundowane przez Fit&Beauty, Body Revolution oraz stylowe, firmowe ubrania marki Freestyler, a dodatkowo umilać czas w trakcie konwencji będą zabiegi masażu Work Site.

Niespodzianką dla przybyłych osób będzie konkurs, ale szczegółów nie możemy zdradzić – mówią organizatorzy.

Jak zapisać się na Freestyler Top Trendy Warsav Convention?

Zapisów można dokonać na stronie Konwencji www.konwencja.body-revolution.pl. Zachęcamy do zapisów już teraz, tylko do końca lipca obowiązują ceny promocyjne. Ze względu na komfort zajęć liczba uczestników jest ograniczona.

Comments

comments

About Admin

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone! *

*

Scroll To Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com