Home / Trening / Motywacja / Modelowanie sylwetki. Atlas ćwiczeń dla kobiet
Modelowanie sylwetki. Atlas ćwiczeń dla kobiet

Modelowanie sylwetki. Atlas ćwiczeń dla kobiet

Niniejsza publikacja jest wyjatkowym poradnikiem dla pań, które chciałyby poprawić swoją sylwetkę, ogólną kondycję i sprawność fizyczną oraz zwiększyć siłę mięśni. Aby to osiągnąć, muszą wzmocnić takie partie ciała, jak pośladki, nogi, brzuch i plecy.

Liczne, doskonałej jakości ryciny ilustrują, jakie grupy mięśniowe są zaangażowane przy wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń.

Precyzyjne opisy ruchów, praktyczne rady i komentarze nie tylko umożliwiają zrozumienie celu każdego ćwiczenia, ale także ułatwiają poprawne prowadzenie treningu i pozwalają uniknąć kontuzji.

Ze względu na rzetelne podejście do anatomii człowieka publikacja powinna zainteresować także studentów wydziałów rehabilitacji i fizjoterapii wyższych szkół medycznych, akademii wychowania fizycznego oraz wydziałów malarstwa i rzeźby akademii sztuk pięknych.

Autorem publikacji jest Frederic Delavier, który studiował w Szkole Sztuk Pięknych w Paryżu i brał udział w zajęciach z anatomii w akademii medycznej. Prowadził badania z zakresu anatomii porównawczej i badania paleontologiczne w Muzeum Historii Naturalnej w Paryżu.W 1988 roku został wicemistrzem Francji w powerliftingu. Jest redaktorem magazynu Le monde du muscle. Publikuje też w renomowanych czasopismach kulturystycznych, takich jak Iron-Man i Men’s Health.

 

Przed pojawiniem się książek Delaviera żadna inna metoda budowania masy mięśniowej nie uwzględniała indywidualnej anatomii i morfologii.

Ponadto metoda Delaviera wyjaśnia ważne zjawiska fizjologiczne rządzące reakcjami mięśniowymi oraz pomaga je interpretować, aby optymalizować strukturę programu treningowego.

 

Poznaj swe ciało, aby efektywniej trenować!

Do kupienia w internetowej księgarni www.sporty.pl:

 

http://www.sporty.pl/ksiazka-Modelowanie-sylwetki-Atlas-cwiczen-dla-kobiet-Frederic-Delavier-8643

Comments

comments

About Admin

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone! *

*

Scroll To Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com