Home / Trening / Artykuły / Publikacja: Żywienie w sporcie. Kompletny przewodnik
Publikacja: Żywienie w sporcie. Kompletny przewodnik

Publikacja: Żywienie w sporcie. Kompletny przewodnik

Żywienie w sporcie to książka niezbędna każdemu, kogo interesuje zwiększenie wydolności sportowej – własnej lub podopiecznych. W publikacji autorstwa Anity Bean znajdziemy przydatne informacje, oparte na najnowszych badaniach.

Przewodnik ten pomoże Ci: zwiększyć wytrzymałość, siłę i wydolność. Obliczyć własne zapotrzebowanie kaloryczne, węglowodanowe oraz białkowe. Poprawić nawodnienie organizmu i sylwetkę. Ocenić i znaleźć odpowiednie suplementy, odżywki i środki podwyższające sprawność organizmu, dające dodatkowe wspomaganie, poprawiające wydolność. Stworzyć codzienne plany żywieniowe, dzięki którym (zależnie od Twoich potrzeb) stracisz na wadze, zredukujesz tkankę tłuszczową, zyskasz masę mięśniową lub lepiej przygotujesz się do zawodów. Podręcznik pomoże Ci tez znaleźć odpowiedzi na pytania związane z żywieniem sportsmenek, aktywnych ruchowo dzieci oraz sportowców wegetarian.

Anita Bean jest jednym z największych brytyjskich autorytetów do spraw żywienia w sporcie, wielokrotnie nagradzaną popularyzatorką fachowej wiedzy na ten temat.

Anita Bean – Ze wstępu:

Wśród osób, które zachęciłam do intensywniejszego treningu i rozwijania swego potencjału sportowego są: biegacze, bywalcy siłowni, prywatni trenerzy, kolarze, trójboiści, rugbiści, piłkarze, trenerzy sportowi, pływacy, lekkoatleci i nauczyciele wychowania fizycznego. Znam dziesiątki historii ludzi, którzy dzięki zastosowaniu się do zawartych w mojej książce porad związanych z żywieniem poprawili swoje rekordy lub odnieśli zwycięstwa, o jakich nigdy nawet nie marzyli.

Ambitni kulturyści, którzy od lat ćwiczyli bez specjalnych rezultatów, nagle odkryli, że potrafią “zbudować” na sali więcej masy mięśniowej. Wielu sportowców dziękowało mi również za to, że dzięki mnie nie wydali pieniędzy na suplementy, które – mimo nachalnych reklam – wcale nie działają. (…) Wierzę, że każdy, kto otworzy moją książkę, uzna ją za najbogatszy i najpełniejszy przewodnik poświęcony tematyce żywienia w sporcie.

James Cracknell – wielokrotny mistrz olimpijski i świata w wioślarstwie:

Książka ta pomagała mi w treningach i podczas zawodów. Odpowiadała na szereg pytań, które zadawałem sobie na temat mojego żywienia. Anita Bean zdołała bowiem uczynić ten skomplikowany temat dostępnym i … ekscytującym. (…) Szczerze poleciłbym ten poradnik każdemu, kto chce osiągnąć więcej w sporcie. Wiele się z niego nauczyłem i jestem przekonany, że pomoże on każdemu – niezależnie od tego, czy tylko dba o kondycję, czy też przygotowuje się do następnej olimpiady.

Do kupienia w internetowej księgarni www.sporty.pl:

http://www.sporty.pl/ksiazka-Zywienie-w-sporcie-Kompletny-przewodnik–Anita-Bean-8591

Comments

comments

About Admin

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone! *

*

Scroll To Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com