Home / Trening / Artykuły / Wake UP & Squat Gymwear
Wake UP & Squat Gymwear

Wake UP & Squat Gymwear

Tego jeszcze nie było! Wake UP & Squat, to pierwsza taka marka odzieży treningowej w Polsce.

Powstała z połączonych pasji dwóch dziewczyn. Malwina pracuje w klubie sportowo fitnessowym i odkąd zaczęła ćwiczyć nie może przestać. Magdy pasją jest moda. Połączyły swoje siły i tak powstał Wake UP & Squat Gymwear oraz wspólne treningi na strefie wolnych ciężarów.

Naszym głównym założeniem było zmotywowanie dziewczyn do treningów i taką rolę spełniają nasze ubrania. Poza tym są wygodne i są świetna alternatywa dla sieciówek. Kobieta choćby się do tego nie przyznawała chce dobrze wyglądać nawet na treningu. Na naszych projektach nie pojawią się pospolite hasła treningowe, nie kupujemy gotowych t-shirt’ów sprowadzanych hurtem z Chin.
Same wybieramy materiał i krój. Ćwiczymy, więc tworzymy to, w czym czujemy się najlepiej.

tomboy 200x300 Wake UP & Squat Gymwear

 

t2 200x300 Wake UP & Squat Gymwear

W naszych ubraniach trenują dziewczyny, które zaczynają, są też takie, które maj już sukcesy w różnych dziedzinach sportu, m.in. w kulturystyce i crossficie, każda z nich jest zadowolona z zakupu!

 

 

 

 

 

Wake Up & Squat, czyli wstawaj i rób przysiady! Sama nazwa naszej marki motywuje, by pracować nad swoimi pośladkami. Mamy w planach eventy sportowe, na których nie zabraknie dobrej energii i wspólnych treningów. Imprezy sportowe będą prowadzone przez trenerów, pojawią się również porady dietetyczne i nie tylko! Męska kolekcja! Coraz więcej panów interesuje się naszymi projektami, dlatego chciałyśmy uspokoić wszystkich zainteresowanych, że mamy w planach również kolekcję dla mężczyzn.

t3 200x300 Wake UP & Squat Gymwear

Śledźcie nasz fanpage
https://www.facebook.com/wakeupandsquatgymwear a na pewno będziecie na czasie.

Nasze kolekcje dostępne są w sklepie internetowym www.wakeupandsquat.com .

Comments

comments

About Admin

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone! *

*

Scroll To Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com