Home / Trening / Motywacja / Wywiad z Kariną Skowrońską – medalistką Olympia Amateur Europe
Wywiad z Kariną Skowrońską – medalistką Olympia Amateur Europe

Wywiad z Kariną Skowrońską – medalistką Olympia Amateur Europe

Witaj Karino, Na zawodach Olympia Amateur Europe uzyskałaś wysokie, drugie miejsce i srebrny medal, czy jesteś zadowolona z werdyktu? Czy spodziewałaś się podium?

Dla mnie to było ogromne zaskoczenie. Chciałam dostać się do top 6. W Pradze były tylko 3 kategorie bikini, więc konkurencja była bardzo mocna. Bardzo się cieszę z drugiego miejsca. Był to mój drugi międzynarodowy start, także ogromny sukces.

Jak długo zajęły ci przygotowania do zawodów? Czy był to trudny czas?

Moje przygotowania zaczęły się w grudniu 2013, mój sezon zaczął się w kwietniu, kiedy wzięłam udział w Eliminacjach do Mistrzostw Europy. Wygrałam UK Nationals, zajęłam 2 miejsce na Mistrzostwach Europy i srebro na Olympia. Uważam ten sezon za bardzo dobry! Przygotowania zawsze są ciężkie, bardziej psychicznie niż fizycznie. Dieta, zmęczenie dają się we znaki po 5 miesiącach. Jestem szczęściarą jako, że mój partner, rodzina oraz trener (Michelle Brannan) bardzo mocno mnie wspierają we wszystkim co robię. Bez nich na pewno bym nie dała rady sama.

Kar Wywiad z Kariną Skowrońską   medalistką Olympia Amateur Europe

Skąd wzięło się zamiłowanie do sportów sylwetkowych?

Uwielbiam mieć kontrolę nad swoim ciałem! Uważam, że wyglądam super kiedy startuję i w sezonie regeneracyjnym. Uwielbiam ćwiczyć na siłowni.

Jaki jest twój ulubiony posiłek przed zawodami i po zawodach?

Staram się jeść zdrowo cały rok. Raz w tygodniu wychodzę ze znajomymi i idziemy do restauracji. Lubię słodycze i masło orzechowe!

Co polecisz czytelniczkom, które chciałyby uzyskać piękną sylwetkę, ale nie wiedzą jak zacząć?

Zapisz się do trenera! Żałuję tego straconego czasu, kiedy chciałam sama wyszukać informacji w internecie, od znajomych! Nie widziałam efektów, byłam nieszczęśliwa, głodna i bez siły na siłowni! Ja uwielbiam podnoszenie ciężarów, szkoda, że bardzo rzadko widzę inne panie w tej sekcji na siłowni. Zapraszamy!

Ile godzin w tygodniu poświęcasz na trening?

Trenuję 6 razy w tygodniu, dzielę swoje treningi pomiędzy treningi siłowe i ćwiczenia cardio. Lubię się rozciągać oraz raz w tygodniu chodzę na masaż sportowy.

Jakie jest twoje ulubione ćwiczenie?

Na pośladki!

Jakie są twoje plany po sukcesie na Olympia Amateur Europe?

Ten rok będzie dla mnie bardzo ciężki, za 4 tygodnie startuję w Grand Prix UK, następnie Arnolds Europe, Mistrzostwa Świata I prawdopodobnie jeszcze jedna Olympia. Mam nadzieję, że będzie warto!

Trzymamy mocno kciuki!

Polecamy fanpage Kariny: https://www.facebook.com/KarinaSkowronskaUkbff/timeline

Comments

comments

About Admin

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone! *

*

Scroll To Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com